PROJEKTUJEMY

SZYJEMY

PERSONALIZUJEMY

PAKUJEMY

DOSTARCZAMY

1

PROJEKTUJEMY

Przygotowane przez nas projekty poszczególnych części garderoby będą nietuzinkowe i kreatywne, a jednocześnie nawiązujące do charakteru Waszej działalności i kolorów logo. Cała kolekcja, dzięki swojej spójności, będzie definiowała markę i kreowała jej wizerunek. Poprzez ścisłe powiązania z marką będzie jednocześnie integrowała jej społeczność.

2

SZYJEMY

Wszystkie nasze produkty wykonujemy od podstaw. Nie korzystamy z gotowych wzorów oferowanych przez firmy dystrybuujące odzież reklamową słabej jakości. Szyjemy w polskich szwalniach z wykorzystaniem materiałów rodzimych producentów, co daje nam duże możliwości w zakresie tworzenia fasonów i ciekawego zestawiania kolorów.

3

PERSONALIZUJEMY

Udowodnimy Wam, że personalizacja to nie tylko powszechnie stosowane nadruki, czy hafty. Zaproponujemy wiele innych rozwiązań współcześnie stosowanych przez wiodące marki odzieżowe. Na Wasze życzenie każda zamówiona część garderoby będzie posiadała tylko i wyłącznie metkę z Waszym logo, dzięki czemu będzie Waszym własnym produktem, a nie reklamą innej firmy sportowo-odzieżowej.

4

PAKUJEMY

Każdy pojedynczy produkt wyprasujemy i estetycznie zapakujemy, aby był gotowy do przekazania członkom Waszego teamu. Na specjalne życzenie oferujemy też niestandardowe opakowania dekoracyjne (usługa dodatkowa).

5

DOSTARCZAMY

Zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Po zatwierdzeniu przygotowanego przez nas projektu będziecie już tylko oczekiwać na gotowy produkt, który dostarczymy Wam pod wskazany adres.